Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Sposoby płatności

Dotpay

Sposoby płatności

W sklepie Rejestratory4u.pl za zamówione towary można zapłacić na kilka różnych sposobów:

 

1. Gotówka
Zapłata przy odbiorze osobistym towaru w siedzibie firmy.

2. Za pobraniem
Zapłata kurierowi w momencie odbioru przesyłki. Dodatkowa opłata za dokonanie płatności za pobraniem wynosi 12,30 zł. Koszt dostawy przesyłki kurierskiej znajdą Państwo w zakładce "Koszty dostawy"

3. Za pomocą dowolnego przelewu (na podstawie faktury pro-forma)
Mogą Państwo również wykonać przelew bezpośrednio na konto Sklepu Rejestratory4u.pl, wybierając sposób płatności "Przelew". Po przyjęciu zamówienia do realizacji, wysłany zostaje mail z numerem konta bankowego, potwierdzający przyjęcie zamówienia. Dział Sprzedaży wystawi wówczas i wyśle Państwu fakturę pro-forma, na podstawie której będzie można dokonać przelewu: przez internet, w banku lub na poczcie. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (środki księgowane są na koncie standardowo w ciągu 1-3 dni roboczych). Wysyłka towaru możliwa jest przed otrzymaniem zapłaty tylko w przypadku indywidualnie ustalonych warunków płatności (na podstawie umowy z firmą Simex). W celu przyśpieszenia procedury można na adres rejestratory4u@simex.pl przysłać potwierdzenie przelewu. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia. O wysłaniu paczki poinformujemy osobnym mailem.

Cena za dokonanie przelewu zgodna z cennikiem usługodawcy.

Nr konta do przelewów bezpośrednich: SIMEX Sp. z o.o., 08 1750 1325 0000 0000 1231 7093, BNP Paribas Bank Polska S.A.

4. Za pomocą płatności elektronicznych Dotpay

Za pomocą serwisu Dotpay można zapłacić na kilka sposobów: e-przelewem, dowolnym przelewem bankowym, za pomocą serwisu PayPal lub kartą płatniczą:
4.1. Jeśli zależy Państwu na szybkiej transakcji, prosimy o wybór zapłaty za pomocą e-przelewu. Po wybraniu kanału płatności w serwisie Dotpay, zostaną Państwo bezpośrednio przekierowani na stronę logowania swojego banku, gdzie można wykonać odpowiednio przygotowany już przelew. Dotpay informuje nasz sklep o dokonanej płatności, dzięki czemu możemy rozpocząć realizację zamówienia już w kilka minut po dokonaniu zakupu. Cena za dokonanie płatności przelewem elektronicznym wynosi 0 zł.
4.2. Jeśli wybrali Państwo płatność za pomocą karty kredytowej Państwa dane przekazywane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum rozliczeniowego i nie są nam znane. My otrzymujemy w ciągu 15 minut od dokonania transakcji informację o otrzymaniu zapłaty z danymi osoby, która jej dokonała. Akceptowane są karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club. Cena za dokonanie płatności kartą 0 zł.
4.3. Jeśli na liście e-przelewów nie znaleźli Państwo swojego banku, aby wykonać przelew na konto Dotpay należy wybrać opcję "Przekaz/Przelew bankowy" i wykonać przelew wg podanych wskazówek.


4.4. Obsługiwane kanały płatności:


 

4.5. Schemat dokonywania wpłat za pomocą systemu Dotpay:

Schemat płatności Dotpay

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl