Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Sposoby płatności

Dotpay

Czas realizacji zamówień

Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia, poprzez czas przygotowania przesyłki i oczekiwania na wysłanie towaru. Zależy od dostępności wybranego produktu i podany jest pod każdym z towarów. Można sprawdzić także czas oczekiwania na produkt będąc już w koszyku. Prosimy zwracać uwagę na podawane przez nas terminy, tym bardziej, jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie.

Jeśli zamówiony produkt jest dostępny na magazynie to przeciętny czas realizacji wynosi 48 godzin. Zamówienia, złożone i potwierdzone do godziny 11.00 przed południem (w dni robocze), wraz z potwierdzoną płatnością zostaną zrealizowane i wysłane jeszcze tego samego dnia.

Jeśli produkt w danym momencie nie jest dostępny w magazynie to czas oczekiwania wydłuża się do 7 - 14 dni roboczych + 48 godzin na przygotowanie wysyłki.

Zamówienia płatne przelewem lub za pobraniem przyjmujemy do realizacji w chwili otrzymania ich potwierdzenia. W celu przyśpieszenia procedury realizacji można przysłać potwierdzenie dokonania płatności np. za pomocą e-maila na adres rejestratory4u@simex.pl.

Czas dostawy:
Paczki na terenie kraju są dostarczane za pośrednictwem firmy kurierskiej TNT Express w ciągu 1-2 dni roboczych od dnia wysłania z naszego magazynu.
Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy licząc tylko dni robocze.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl